Lavazza Gran Espresso | Blue - E-HORECA

Lavazza Gran Espresso | Blue

2.200 ден

Благодарение на богатата крема и интензивен ароматичен профил, мешавината Gran Espresso Dark Roast нуди интензивно, полно тело.
Број на капсули:  100  

На залиха

Lavazza Gran Espresso | Blue
751187 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.