Lavazza Choco Fondente | Blue - E-HORECA

Lavazza Choco Fondente | Blue

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.300 ден.

Совршено за во секое време од денот, да се препуштите на пријатна пауза додека вкусувате темно чоколадо со интензивна арома.
Број на капсули:  50 

На залиха

Lavazza Choco Fondente | Blue
750737 , Бренд: