Lavazza Choco Fondente | Blue - E-HORECA

Lavazza Choco Fondente | Blue

1.300 ден

Совршено за во секое време од денот, да се препуштите на пријатна пауза додека вкусувате темно чоколадо со интензивна арома.
Број на капсули:  50 

Нема на залиха

Lavazza Choco Fondente | Blue
750737 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.