Lavazza Filtro Classico 1kg | Мелено - E-HORECA

Lavazza Filtro Classico 1kg | Мелено

800 ден

Со заоблен вкус, Il Filtro Classico е комбинација од чоколадни и ноти на слатка карамела. Мазна и добро избалансирана мешавина.

Филтер кафе.

Нема на залиха

Lavazza Filtro Classico 1kg | Мелено
751195 Бренд: