Lavazza Qualità Rossa 250gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Qualità Rossa 250gr | Мелено

260,00 ден

Уникатна мешавина на зрна Робуста и Арабика која има ароматичен, мазен, добро балансиран вкус. Одлично кафе – со или без млеко.
 
Интензитет:  5 

 

Со секоја нарачка +1500 ден на мелено кафе, добивате подарок крпа за плажа.

Во залиха

Lavazza Qualità Rossa 250gr | Мелено
Бренд: