Lavazza Qualità Rossa 6x250gr (1,5kg) | Мелено - E-HORECA

Lavazza Qualità Rossa 6x250gr (1,5kg) | Мелено

Original price was: 1.560 ден.Current price is: 1.405 ден.

Уникатна мешавина на зрна Робуста и Арабика која има ароматичен, мазен, добро балансиран вкус. Одлично кафе – со или без млеко.

Интензитет:  5 

На залиха

Lavazza Qualità Rossa 6x250gr (1,5kg) | Мелено
751067 Бренд: