Lavazza Crema e Gusto Classico 6x250gr (1,5kg) | Мелено - E-HORECA

Lavazza Crema e Gusto Classico 6x250gr (1,5kg) | Мелено

Original price was: 1.410 ден.Current price is: 1.270 ден.

Crema e Gusto Classico е мешавина од квалитетна бразилска Арабика и Робуста од Југоисточна Азија. Совршен баланс на полно тело. Идеално кафе во секое време од денот.
Интензитет:  7 

Нема на залиха

Lavazza Crema e Gusto Classico 6x250gr (1,5kg) | Мелено
750970 Бренд: