Lavazza Suerte 250gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Suerte 250gr | Мелено

195,00 ден

Lavazza Suerte е комбинација на солиден вкус и незаборавна арома: неговиот карактер, совршена и урамнотежена комбинација на мекост и јачина, е резултат на умереното пресирање на зрното кафе Лаваца. Вистинско кафе за уживање со семејството и пријателите.
 
Интензитет: 10

 

Со секоја нарачка +1500 ден на мелено кафе, добивате подарок крпа за плажа.

Во залиха

Lavazza Suerte 250gr | Мелено
Бренд: