Lavazza !Tierra! Brasile Intense 1kg - E-HORECA

Lavazza !Tierra! Brasile Intense 1kg

1.690 ден

Интензивно со ноти на темно чоколадо, лешници и карамела.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Lavazza !Tierra! Brasile Intense 1kg
750467 , , Бренд: