Looney Tunes Tweety’s Banana 10 | Dolce Gusto - E-HORECA

Looney Tunes Tweety’s Banana 10 | Dolce Gusto

Original price was: 330 ден.Current price is: 280 ден.

Време е да пробате нешто поразлично со вашатиот Dolce Gusto кафемат. Пробајте го неодоливиот пијалок од банана создаден од Tweety и Looney Tunes.
Млечен пијалок, сладок со вкус на банана. Можете да уживате во него за појадок или за време на ужина додека ги гледате вашите омилени цртани филмови.
Доколку сакате да уживате во овој пијалок ладен, можете да додадете мраз или да го ставите во фрижидер на неколку часа. Секоја кутија пијалок од банана на Tweety доаѓа со 10 компатибилни капсули за Dolce Gusto.

Број на капсули:  10 

На залиха

Looney Tunes Tweety’s Banana 10 | Dolce Gusto