Looney Tunes Sylvester’s Strawberry 10 | Dolce Gusto - E-HORECA

Looney Tunes Sylvester’s Strawberry 10 | Dolce Gusto

280 ден

Сакате нешто слатко и поразлично од вашето вообичаено чоколадно млеко? Пробајте млечен пијалок со јагода, кој ќе ве потсети на вашите викенд утра од детството.

Sylvester’s Strawberry – млечен напиток со вкус на јагода со пакување од 10 компатибилни капсули за вашиот Dolce Gusto кафемат.

Број на капсули:  10 

На залиха

Looney Tunes Sylvester’s Strawberry 10 | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.