Looney Tunes Bugs’ Chocolate 10 | Dolce Gusto - E-HORECA

Looney Tunes Bugs’ Chocolate 10 | Dolce Gusto

Original price was: 330 ден.Current price is: 280 ден.

Вратете се во вашето детство заедно со чоколадните капсули од вашиот омилен лик од Looney Tunes, Bugs Bunny. Млечно чоколадо кое ќе ве потсети на времето поминато во гледање цртани филмови за време на викенд утрата. Совршен пијалок за сите возрасти!
Секоја кутија содржи 10 капсули за да ги споделите со вашите најблиски. Компатибилни со сите Dolce Gusto кафемати.

Број на капсули:  10 

На залиха

Looney Tunes Bugs’ Chocolate 10 | Dolce Gusto