Looney Tunes Daffy’s Vanilla 10 | Dolce Gusto - E-HORECA

Looney Tunes Daffy’s Vanilla 10 | Dolce Gusto

280 ден

Сакате да пробате нешто ново со вашата Dolce Gusto машина? Daffy Duck има нешто во што може да уживате! Неодолив сладок пијалок со вкус на ванила.

Одлична алтернатива за чоколадно млеко или кафе. Секоја кутија има 10 компатибилни капсули за вашиот Dolce Gusto кафемат. Идеален пијалок за сите возрасти!

Број на капсули:  10 

На залиха

Looney Tunes Daffy’s Vanilla 10 | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.