L’OR Papua New Guinea | Nespresso - E-HORECA

L’OR Papua New Guinea | Nespresso

240 ден

Број на капсули:  10 
Интензитет:  7 

На залиха

L’OR Papua New Guinea | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.