Lavazza Vigoroso | Nespresso - E-HORECA

Lavazza Vigoroso | Nespresso

Original price was: 220 ден.Current price is: 199 ден.

Од Бразилска Арабика и чиста Робуста печена на високи температури доаѓа мешавина од одличен карактер и природна сила на интензивно и кремасто кафе со долготраен вкус на карамела. Капсули Компатибилни со Nespresso® Original * машините за домашна употреба.

Број на капсули:  10 
Интензитет: 12

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

Нема на залиха

Lavazza Vigoroso | Nespresso