MOAK Aromatico Jazz 100% Arabica 1kg - E-HORECA

MOAK Aromatico Jazz 100% Arabica 1kg

1.600 ден

Moak Aromatico Jazz содржи 100% од најдобрите зрна Арабика, кои му даваат на еспресото исклучително широк спектар на ароми. Зрната кафе се со потекло од Бразил, Хондурас, Етиопија и Руанда. Aromatico Jazz импресионира со ноти на ванила, суво овошје, мед, папаја и манго.

Нема на залиха

MOAK Aromatico Jazz 100% Arabica 1kg
752115
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.