MOAK Forte Rock 1kg - E-HORECA

MOAK Forte Rock 1kg

1.450 ден

Екстравагантна арома со интензвен вкус и извонредна крема. Идеален за оние кои сакаат кафе со богат вкус и полно тело. Густа мешавина со ноти на темно чоколадо и печени бадеми.

Нема на залиха

MOAK Forte Rock 1kg
752114
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.