MOAK Intenso Soul 1kg - E-HORECA

MOAK Intenso Soul 1kg

1.500 ден

Благодарение на бавниот процес на печење, Intenso Soul се карактеризира со пријатна горчина на чисто какао и мирис на житарици. Кафе со интензивен вкус и полно тело.

На залиха

MOAK Intenso Soul 1kg
752113
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.