Buondi Prestige 1kg - E-HORECA

Buondi Prestige 1kg

1.300 ден

Експлозија од ароми, но истовремено со нежен и деликатен вкус. Buondi Prestige е она што го бара секој вистински љубител на еспресо. 80% Арабика. 20% Робуста.

На залиха

Buondi Prestige 1kg
752107
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.