Nescafe Flat White | Dolce Gusto - E-HORECA

Nescafe Flat White | Dolce Gusto

380 ден

Откријте ја нежнoста на Flat White со кремаст вкус во удобноста на вашиот дом. Направете ги вашите утра повозбудливи и препуштете се на богато еспресо со густа крема.  Совршен начин да го започнете денот.

Број на капсули:  16

Нема на залиха

Nescafe Flat White | Dolce Gusto