Nespresso Colombia 100 - E-HORECA

Nespresso Colombia 100

Original price was: 4.400 ден.Current price is: 3.400 ден.

Кратко печење на средни температури ја одржува длабоката и нежна арома на Master Origin Colombia со Late Harvest во рамнотежа.

Број на капсули:  100 

Нема на залиха

Nespresso Colombia 100