Nespresso Infiniment Gourmand Limited Edition - E-HORECA

Nespresso Infiniment Gourmand Limited Edition

400 ден

Уживајте оваа празнична сезона во елегантно кафе со вкус на печен лешник кое ја носи уметноста на префинетите слаткари преточена во еспресо.

Број на капсули:  10  

Нема на залиха

Nespresso Infiniment Gourmand Limited Edition