Nespresso Vienna Lungo - E-HORECA

Nespresso Vienna Lungo

400 ден

Избалансиран и пријатен виенски вкус. Мешавина од слатка бразилска и колумбиска Арабика.
Број на капсули:  10  

Нема на залиха

Nespresso Vienna Lungo