Nespresso Ispirazione Ristretto Italiano 100 - E-HORECA

Nespresso Ispirazione Ristretto Italiano 100

Original price was: 4.400 ден.Current price is: 3.400 ден.

Долгото печење на кафето Робуста му дава на Ispirazione Ristretto Italiano полно тело и ноти на какао. Додека пак, кафето Арабика со неговото кратко и брзо печење ги одржува овошните ноти и му дава на Ispirazione Ristretto Italiano незаборавен вкус.
Број на капсули:  100 
Интензитет: 10

Нема на залиха

Nespresso Ispirazione Ristretto Italiano 100