Nespresso Vanilla Éclair - E-HORECA

Nespresso Vanilla Éclair

400 ден

Префинетa Арабика од Латинска Америка. Мешавина позната по својот мазен вкус, со ноти на житарици и вистинска класична арома на печено кафе. Со вкус на ванила. Ако се осмелите, испробајте го ова кафе како капучино и вкусете ги нотите на сладок бадем и нежен кремаст вкус.

Број на капсули:  10  

Нема на залиха

Nespresso Vanilla Éclair
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.