SAB Elegance Automatic 2 Groups - E-HORECA

SAB Elegance Automatic 2 Groups

278.325 ден

‘- Капацитет на бојлер 13,5 литри
– група Е61
– Бакарен бојлер (Cu 99,5) со антикорозивен слој
– излез за топла вода
– 2 стимери
– тело од не’рѓосувачки челик со насликани странични панели
– двомер за притисок на бојлерот и пумпата
– програмабилен панел за совршена доза на кафе
– LED светла за бариста
– Автоматско снабдување со вода
– Димензии.: 795/575/560 мм
– Тежина: 65 кг
– Напон: (V) 220/380
– Моќност: (W) 3000

 

12 месеци гаранција.
Рок на достава: 2-3 недели.

SAB Elegance Automatic 2 Groups
751403 Бренд: