Segafredo Espresso Casa 225gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Espresso Casa 225gr | Мелено

240 ден

Мешавина на робуста и арабика со нежен вкус.

Нема на залиха

Segafredo Espresso Casa 225gr | Мелено
750722 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.