Segafredo Intermezzo 225gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Intermezzo 225gr | Мелено

220 ден

Мешавина на кафе робуста со силен карактер избалансиран со арабика од Јужна Америка. Се одликува со интензивен вкус и ноти на бадем.

Нема на залиха

Segafredo Intermezzo 225gr | Мелено
750701 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.