Segafredo Le Origini Brasile 200gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Le Origini Brasile 200gr | Мелено

250 ден

Нежен, целосен вкус со ноти на мед.

Нема на залиха

Segafredo Le Origini Brasile 200gr | Мелено
750723 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.