Segafredo Massimo 200gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Massimo 200gr | Мелено

169 ден

Избор на арабика кафе од Централна и Јужна Америка во комбинација со африканско Робуста. Се одликува со богат и избалансиран вкус со ноти на какао и мандарина.

Нема на залиха

Segafredo Massimo 200gr | Мелено
751021 Бренд: