Segafredo Peru 200gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Peru 200gr | Мелено

169 ден

Богат и нежен вкус со фини чоколадни ноти.

Нема на залиха

Segafredo Peru 200gr | Мелено
751024 Бренд: