Tchibo Caffe Crema Intense 1kg - E-HORECA

Tchibo Caffe Crema Intense 1kg

920 ден

Нема на залиха

Tchibo Caffe Crema Intense 1kg
751687
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.