Tchibo Special 250gr | Мелено - E-HORECA

Tchibo Special 250gr | Мелено

150 ден

Со професионалното филтер кафе Tchibo можете да го започнете денот поенергично. Во исто време, му ја дава на телото потребната количина на кофеин која ќе ве одржува будни и енергични преку целиот ден.

Нема на залиха

Tchibo Special 250gr | Мелено
751501 Бренд: