Vergnano Espresso Bar 1kg - E-HORECA

Vergnano Espresso Bar 1kg

820 ден

За оние кои бараат малку посилно, чоколадно кафе, со полно тело и густа и привлечна крема.

80% Арабика, 20% Робуста.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Vergnano Espresso Bar 1kg
750991 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.