Bristot Classico 1kg - E-HORECA

Bristot Classico 1kg

590 ден

Оригинално италијанско кафе за појадок за оние на кои им треба дополнителна енергија за цел ден. Квалитетно и интензивно кафе направено со избор на Арабика и Робуста од најдобро потекло.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Bristot Classico 1kg
751243 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.