DolceVita Salted Caramel | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Salted Caramel | Nespresso

139 ден

Пијалок со вкус на карамела со уникатни солени ноти.

Нема на залиха

DolceVita Salted Caramel | Nespresso