DolceVita Caffé Macchiato | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Caffé Macchiato | Nespresso

139 ден

Пијалок базиран на кафе и млеко. Типично италијанско „макијато“.
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Caffé Macchiato | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.