Gimoka Dolce Vita 1kg - E-HORECA

Gimoka Dolce Vita 1kg

360 ден

Мешавина од еспресо составена од 80% зрна Робуста од Виетнам и Индија, и 20% Арабика. Со силно тело, интензитет, опојна арома и крем што никогаш нема да го заборавите. За автентично, силно еспресо, но и за вкусно капучино и лате!

Нема на залиха

Gimoka Dolce Vita 1kg
751529 Бренд: