Gimoka Aroma Classico 1kg - E-HORECA

Gimoka Aroma Classico 1kg

550 ден

Полно тело со интензивна арома, оваа мешавина има лесен и избалансиран вкус.
Состав: 40% Арабика и 60% Робуста

Нема на залиха

Gimoka Aroma Classico 1kg
751030 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.