Hausbrandt Espresso 250gr | Мелено - E-HORECA

Hausbrandt Espresso 250gr | Мелено

450 ден

Мешавина од внимателно избрана 100% кафе Арабика. Кафе со сладок вкус, средно тело и пријатни цветни мириси.

Нема на залиха

Hausbrandt Espresso 250gr | Мелено
751079 Бренд: