Hausbrandt Oro Casa 500gr - E-HORECA

Hausbrandt Oro Casa 500gr

Original price was: 690 ден.Current price is: 620 ден.

Hausbrandt Oro Casa е кафе со полн вкус. Кафето има прекрасна интензивна арома со ноти на суво овошје, посебен сладок вкус и мала киселост.

Нема на залиха

Hausbrandt Oro Casa 500gr
751247 Бренд: