Hausbrandt Superbar 1kg - E-HORECA

Hausbrandt Superbar 1kg

Original price was: 1.750 ден.Current price is: 1.500 ден.

Кафе со полно тело и едвај забележлива киселост. Со уникатна арома на печени слатки десерти. Вкусот е со ноти на горчливо какао и сладунец.

Нема на залиха

Hausbrandt Superbar 1kg
751120 Бренд: