Pellini Aroma Oro 1kg - E-HORECA

Pellini Aroma Oro 1kg

1.500 ден

Pellini Espresso Aroma Oro е најдобрaтa мешавинa на Пелини. Еспресото Pellini  Aroma Oro е италијанска мешавина од кафе што содржи 80% Арабика и 20% кафе Робуста. Тоа е познато по својата пријатна арома, нежно и избалансирано тело. Оваа мешавина ви дава интензивен вкус и арома. Една од нашите омилени мешавини од Пелини.

Во залиха

Pellini Aroma Oro 1kg
Бренд: