Kimbo Extreme 1kg - E-HORECA

Kimbo Extreme 1kg

Original price was: 1.350 ден.Current price is: 950 ден.

Врвен квалитет на еспресо, создадено на традиционален наполитански стил. Одлична, силно печена мешавина од 100% Арабика.

Нема на залиха

Kimbo Extreme 1kg
751125 Бренд: