Tchibo Professional Espresso 1kg - E-HORECA

Tchibo Professional Espresso 1kg

950 ден

Уникатната мешавина на зрна Арабика и Робуста создава избалансиран вкус и арома, со богат и избалансиран вкус. Препорачано од баристи, за сите видови кафемати.

Нема на залиха

Tchibo Professional Espresso 1kg
750494 Бренд: