Lavazza Espresso Aromatico 1kg - E-HORECA

Lavazza Espresso Aromatico 1kg

1.300 ден

Lavazza Espresso Aromatico е избор на мешавини, од благи до интензивни врсти на кафе. Постојана крема и пријатен вкус со ноти на чоколадо.

Нема на залиха

Lavazza Espresso Aromatico 1kg
751061 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.