Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet 180g | Мелено - E-HORECA

Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet 180g | Мелено

350 ден

Lavazza ¡Tierra! за Planet е одличен избор на рачно набрана органска Арабика. Нежен и овошен спој со силна арома.

На залиха

Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet 180g | Мелено
751535 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.