L’OR Forza | Nespresso - E-HORECA

L’OR Forza | Nespresso

Original price was: 300 ден.Current price is: 240 ден.

Ослободете ја нескротливата моќ на FORZA, огнено еспресо со добро конструирана комплексност, освежена со нијанси кои танцуваат на нежниот слој крема.

Број на капсули:  10 
Интензитет:  9 

Нема на залиха

L’OR Forza | Nespresso