Nespresso Chiaro - E-HORECA

Nespresso Chiaro

400 ден

Мешавина од зрна Арабика од Кенија и Индонезија. Со слатки ноти на карамела и бисквити. Одлично во комбинација со млеко.
Број на капсули:  10 

Нема на залиха

Nespresso Chiaro