Nespresso Cosi - E-HORECA

Nespresso Cosi

400 ден

Мешавина од Арабика зрна од Источна Азија и Централна Америка. Со деликатни ноти на црвено овошје и корнфлекс.
Број на капсули:  10  

Нема на залиха

Nespresso Cosi
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.