Passalacqua Mehari 1kg - E-HORECA

Passalacqua Mehari 1kg

2.500 ден

Passalacqua Mehari е една од најпопуларните и најбараните мешавини на еспресо на неаполската Passalacqua. Мешавина од Арабика и Робуста. Со ноти на чоколадо и житарици. Уникатна арома, длабок вкус и избалансиран карактер. 55% Арабика, 45% Робуста.

Нема на залиха

Passalacqua Mehari 1kg
752206 Бренд: